Blog Yazarı Olmak İsteyenlere Tavsiyeler – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Blog Yazarı Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Blog Yazarı Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Blog yazarı olmak için başlangıç

Blog yazarı olmak isteyenler ne gibi tavsiyelerde buluna biliriz diye düşünürken bu makale ortaya çıktı. Blog yazarı olmanın ne kadar ne kadar zor bir meslek olduğunu anlamak ve anlatmak için yazıyoruz. İnternek kullancılarının gözünde blog yazarı basit bir iş yapıyormuş gibi görünsede bir makalenin yazılması için harcanan zaman ve emek o kadar çok ki…Ne yazacağına karar vermek, konu ile alakalı bilgi toplamak bu verilerler insanların ve en önemlisi google sistemin beğenmesini sağlamak hiç de kolay bir iş değil. Kendini bu işe adaya biz blog yazarları verdiğimiz emeğin karşılığılını her zaman alamasak da bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

Gelelim blog yazarı olmak için ne gibi tavsiyelerde bulunacağımıza;

1-Ne kadar zor olursa olsun mutlaka özgün içerik üretin. Özgün olması daha önce yazılmasından ziyade sizn tarafınızdan yazılmış olması. Yazılmayan içeriği yazmak önemli bir gerçek ama bu kural her zaman geçerli olmuyor. Özgün içerik google tarafından sevildiğini unutmayalım.  Ne kadar özgün olursanız başarı oranınız bir o kadar artacaktır.

2-Yazılarınız çok uzun olmasından kaçının. Okuma alışkanlıklarının tamamen değiştiği günümüzde kısa ama açıklayıcı makaleler üretin. İnsanlar kısa sürede bilgiye ulaşmaya çalışıyor çünkü.

3-Özverili ve sabırlı olun. Kısa sürede başarılı olmayı beklemeyin. Hızlı yükselişin hızlı düşüdü olacağını unutmayın. İnter kullanıcılarının sizi hemen bulup okumasını ve yorumlamasını beklemeyin. Zamanla olabilecek işler bunlar. Yeterki çalışmaya devam edin. Suyun taşı delmesinin sabırla akan damlalarla olabileceğini unutmayın.

4-Hit sitelerinden uzak durun. Yeni başlayan blog yazarlarının en çok endişe duyduğu hit konusu oluyor. Blog açar açmaz hitleriniz tavan yapmaz. Hit konusunda en sakıncalı yöntem yönlendirme ile gelen trafik sağlayan hit siteleri. Google politikalarına aykırı olan bu sisteme bir kere bulaşdınız mı çıkışı zor oluyor. Benden size en önemli tavsiyelerden biri mutlaka hit sitelerinden uzak durun.

5-Amacınıza uygun tema kullanın. Kişisel blog açmak için portal teması kullanmayın. Basit göz yormayan temalar tercihiniz olsun. Size bukonu limon wp sitesini tavsiye edebilirim. Basit ve kullanışlı yapılarıyla projenize uygun temayı bu siteden edine bilirsiniz.

Blog yazarı olmak için kısaca başlangıç  tavsiyelerinde bulunduk. Umarım size yardımcı olacak bilgiler vermişizdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?