Wordpress Portal Ve Blog Teması-LimonPortal

  • 0 paylaşım

WordPress Tema ve Limonwp

WordPress tema ve eklenti açısından çok zengin bir menüye sahip. Bu zengin menü içerisinde neyi seçeceğine karar veremeyen kullancılar için internet üzerinde yaptığımız tesler ve incelemeler sonucunda temalar paylaşmaktayız. Bu makalede size Limonportal temasından bahsetmek istiyorum. Portal ve blog temaları için uygun tasarımı ve arayüzü sayesinde geniş bir kullanım esnekliği sağlayan tema hız ve seo açısından temiz bir kodlamaya sahip. WordPress tema arayan ve yeni bir projeye başlayacaklar için özenle hazırlanmış bir yapısı var. WordPress limonportal temasının özelliklerini kısaca inceleyelim bizde.

WordPress limonportal teması genel özellikleri

1-Şuan için tüm wordpress temalarda olması gereken responsive özelliği limonportal temasında mevcut. Bu özellik google için şuan olmassa olmaz gibi görünüyor. İnsanların telefonlarını bilgisiyar niyetine kullandığını varsayımından yola çıkarak bunu söylüyoruz.

2-İçerisinde herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan oluşturabileceğiz test bölümü mevcut. Test algoritması ihtaçlarını karşılıyacak şekilde sonuçlar çıkarabilen bir sistem. Denemekten büyük zevk alacağınıza eminim.

3-Anasayfa için her hangi bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan farklı listeleme şekilleri ve menü düznleri mevcut.

4-Her hangi bir ürün incelemesi için inceleme yazıları yazabilir kullanıcılara farklı deneyimler paylaşabilirsiniz.

5-Şık ve sade tasarımı eklemeden geçemeyelim. Çok fazla özellik insanları web sitelerinden soğutuyor. Buna en güzel örnek onedio tarzı temaların bir anda çoğalmaya başlamasını gösterebiliriz. Sade ve göz yormayan tasarımları tercih etmek kullanıcılara sitede geçirilen zamanı arttırmasından dolayı olumlu geri dönüşlere neden olmaktadır.

6-Benim en hoşuma giden özelliği yazdığınız makalelerin alt bölümünde mini bir anket sistemi yerleştirebilmeniz. İnsanların sizi değerlendirmesini isteyebilir ve sitede geçirdikleri vakti biraz daha arttırabilirsiniz.

7-Dahili firma ekleme sayfası.

8-Çeşitli reklam alanları. Esnek reklamlar ve arka plan reklam giydirme özelliği sayesinde ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak yapıya sahip.

9-En önemli özelliklerinden biri de ki blog yazarların olmazasa olmazı sponsorlu içerik ekleme imkanı. Tanıtım yazısı alan blog siteleri  bu sayde yayınladığı makalenin reklam amaçlı olduğunu ve sitenin  temel parçası olmadığını belirtilebilirsiniz.

Kısaca wordpress  limonportal temasının özelliklerinden bahsettik. Detaylı incelemek ve satınalmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

demo ve satın alma seçenekleri

 

Limon Portal Teması İncelemesi

95%

Limonportal teması kusursuza yakın bir portal ve blog teması. Test oluşturma,firma ekleme,anket bölümü gibi özellikleri diğer temalardan farklı yanları. Seo ve kodyapısı harika. Tasarımsal açıdan bazı gelişmelere ihtiyacı var.


Sonuç: 95/100

Limonportal Teması Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Etiketler: , , , , ,
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yazılmış.
    arda dedi ki:

    Limon wp benim de severek kullandığım temalar üretmekte. kendisi bir dönem askerde idi sanırım artık bitmiştir. yeni temalarda buluşuruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!
DMCA.com Protection Status