Hayata Dair 5 Değerli Adım – bloggelisim.com atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Hayata Dair 5 Değerli Adım

Hayata Dair 5 Değerli Adım

HAYATA DAİR 5 ADIM

Herkesin yaşamdan beklentisi, hayata bakış açısı farklılık gösteririr. Hiç kimse istediği hayatı, hayalleri gerçek anlamda gerçekleştirememiş olabilir. Bunun nedeni siz ce ne hiç düşündünüzmü? İşte belkide gerçekten bunun nedenlerini anlamanız için 5 önemli maddeyi sizin için paylaşacağım.

1)Kendine Güvenmek

Hayata dair en önemli adım önce insanın kendine güvenmesidir. Güven duygusu insanın kendini mutlu hissetmesi, verimli olabilmesi , Paylaşabilmesi için en önemli adımdır. Sadece güven kendinle ilgili bir kavram değil bence. Aile, arkadaş, eşin, sevgilin herkes bu güven duygusunu içinde barındırır.Bir düşünün bu güven duygusunu hissetmediğiniz birisiyle ne kadar mutlu olabilirsiniz? Ne kadar paylaşımcı olabilirsiniz? Koşullar ne kadar zor olursa olsun kendinize güvenmekten ,inanmaktan sakın vazgeçmeyin ancak kendinize güven duyduğunuzda başkalarına da güvenebilirsiniz.

2) Kendini Sevmek

 Sevmek ne güzel bir kelime hiç düşündünüzmü? Her şeyi sevmeli insan doğayı, hayvanları, çocukları, ama en önemlisi Kendini sevmeli. İşte Hayata dair 2. Altın kural. Önce Kendini sevmekle başlamalı hayata insan. Hani derler ya sen önce kendini sev ki başkalarında seni sevsin. Aslında oturup düşününce bunun ne kadar da doğru olduğunu anlayabilirsin. Kendini seven insan hayata daha olumlu, daha mutlu bakar. Kendini sevmeyen biri ne kadar verimli ne kadar faydalı olabilir ki? günümüzde yaşanan olayları düşünün  birbirini öldürenler, kavga edenler, çıkar peşinde koşanlar bunun tek nedeni sevgisizlik. Bence sevmenin, koşulsuz sevmenin ne olduğunu bu resimle daha iyi anlayacaksınız.

hayata dair 5 değerli adım
hayata dair 5 değerli adım

3)Pozitif Düşünme

İyi Düşün İyi olsun. İşte Kilit nokta .Ne kadar Pozitif düşünürsek o kadar güzel enerjiyi üstüne toplarsın. Başına iyi veya kötü bir olay mı geldi bunun bile senin hayatına katacağı güzelliği düşün. Vardır bunda bir hayır demelisin. Pozitif düşünmek hayatta karşılaştığın ya da karşılaşacağın olumsuz duyguyu yenmene neden olacak en güçlü silahlardan birisi olacaktır. İşin her zaman olumlu yanını düşün .Senin için neyin iyi olduğunu, olacağını en iyi sen bilirsin. Bu yüzden olumlu düşünmekten asla vazgeçme…

4)Umut Etmek

Umut her insanın içinde olmalı. Umutsuz yaşanılabilir mi? Hayır yaşanmaz. Umudunu kaybettiğin an kendini kaybetmiş say. Evet, belki çok kötü bir şey yaşadın olmaz dedin, nasıl olur dedin belki de vazgeçtin kendinden. Sakın vazgeçme Umut olmadan hayatta kalamasın, mücadele etmelisin hayatla ,kendinle. Az da olsa umut her zaman var bunu sakın unutma. Ama sen kendinden vazgeçtiğin anda kimseye umut olamazsın bunu unutma. Umut başarmanın yarısıdır.

5)Sabır

 Evet, Hayata dair 4 adımı sizinle paylaştım Şimdi en son adım işte bunların karşılığını alabilmen için yapman gereken tek şey sabretmek. Sabır, sabır, ya sabır dediğini duyar gibi oldum. Evet, gerçekten bu sıraladığım duyguların karşılığını alabilmek istiyorsan sabretmelisin. Belki hemen gerçekleşecek belki de biraz uzun olacak bunu bilemeyiz tabi ama her şeyi yaşayıp göreceksin. Unutma Sen sabrettikçe hayata dair kazanmış olacağını er ya da geç göreceksin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?