AKEL BİLİŞİM – bloggelisim atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

AKEL BİLİŞİM

AKEL BİLİŞİM

AKEL BİLİŞİM Nedir & Ne İş Yapar ?

Firmamız 2006 yılından beri internet web tasarım hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu zaman çerçevesinde 200 ye yakın internet sitesi referansımız oldu.Şuanda başarılı yazılım ve tasarımcı kadromuzla müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel web yazılımları üretebiliyoruz.

Firmamız kuruluşundan beri profesyonel olarak siz sayın müşterilerimize hizmet vermekte ve daima kendini geliştirerek sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için teknolojiyi yakından takip ederek isteklerinize en iyi çözümleri sunuyor.

Faliyet gösterdiği alanlar Web sitesi tasarımı, Raklam Çalışmaları, İçerik yönetimi, E-ticaret, E-mail Marketing, kurumsal kimlik çalışmaları, seo optimasyonları, grafik tasarımı gibi kurumsal bir firmanın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Akel Bilişim’i tercih eden firmaları referanslarımız bölümünden görebilirsiniz çalışmalarımızı bire bir ilişkiler içerisinde yürüterek birbirimizi en iyi şekilde anlayıp çözümü en kısa sürede üretip projeleri aktif hale getiriyoruz ve en düşük maliyet ile size hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

http://www.akelbilisim.com/

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?