YARATICI DİJİTAL EĞİTİM PLATFORMU PREPLY İLE TANIŞIN! – bloggelisim.com atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

YARATICI DİJİTAL EĞİTİM PLATFORMU PREPLY İLE TANIŞIN!

YARATICI DİJİTAL EĞİTİM PLATFORMU PREPLY İLE TANIŞIN!

Kısaca tanıtmak gerekirse Preply, çeşitli kategorilerde (yabancı diller, bilim dalları, hobiler vb.) çevrimiçi ve yerel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan uluslararası özel eğitim platformudur. Ve şu anda 47 bin özel eğitmen ile 100 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 40 farklı konuda her ay 30 bin saat ders yapılıyor. Preply, Amerika Birleşik Devletleri ve BDT pazarında faaliyet gösteren genç bir şirket. Şu ana kadar Forbes, The Wall Street Journal, AIN, Kiev Post gibi daha pek çok yayın kuruluşunda yer almayı başardı.

Sanılanın aksine bütçenizi çok zorlamadan özel ders alıp yeteneklerinizi geliştirmek mümkün.

Prepy, günlük yaşamın temposundan kursa gitmek için zaman bulamayanların, derse gitmek için trafikte boğuşmak istemeyenlerin ve yabancı dilleri çeşitli ülke, yaş ve profesyonellikteki binlerce farklı eğitmenden öğrenmek isteyenlerin uğraması gereken bir site.

Birçok değişkene bağlı olarak isteğinize göre otomatik olarak sıralanan eğitmenlerden; taleplerinizi karşılayan ve bütçenize uygun olan eğitmeni seçip, skype ile yapacağınız online dersinizi planlayabiliyorsunuz.

Preply ’nin sistemi şu şekilde çalışıyor;

Kriterlerinize göre sıralanan eğitmenlerle ücretsiz olarak iletişime geçebiliyorsunuz. Ve eğitmenin tam olarak amaçlarınızı karşılayacağına emin olduktan sonra kartınızla ödemeyi yapıyorsunuz. Ödeme sonrasında eğitmen ile karşılıklı iletişim bilgileriniz paylaşılıyor. Eğitmenle dersi planlayıp skype üzerinden online olarak dersinizi yapıyorsunuz. Ardından eğitmeni puanlayabiliyor ve eğitmen hakkında yorum yazabiliyorsunuz. Ayrıca, Preply kullanıcı memnuniyetini garanti ediyor; eğitmen ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ücret iadesi talep edebiliyor veya başka bir öğretmenle yeniden ders planlayabiliyorsunuz. Öğretmenden memnun kalırsanız daha sonra ders paketleri satın alarak daha uygun fiyata ders planlayabiliyorsunuz. Sitenin başka bir özelliği ise; henüz kriterlerinize uygun bir eğitmen bulamadıysanız, konunuz ile ilgili ders talebi açıp gelen teklifleri değerlendirebiliyorsunuz. Bu yöntem yine sizin, en doğru tercihi bulmanıza yardım ediyor.

Siz de ilginiz olan yabancı dil kurslarına vakit ayıramıyorsanız; Preply, ilgilendiğiniz yabancı dili daha hızlı öğrenmeniz için imkân sunuyor.

Preply’ ye Facebook Hesabından da Ulaşabilirsiniz:

https://www.facebook.com/preplyENtr

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

 1. Türkiye’de bir çok dizi, sinema ve reklam projesine oyuncu ve model olarak yeni ekran yüzleri kazandıran Lions Ajans ayrıca Türkiye’nin en güvenilir cast ajansları arasında yerini korumaktadır.

  Lion Ajans, cast ajansı hizmetiyle 10 yıldır en başarılı dizilere oyuncu ve yardımcı oyuncu temin etmiştir.

  Lions Ajans 10 yıldır birçok yerli ve yabancı firmaya Reklam Ajansı olarak hizmet etmektedir.

  Lions Ajans birçok yerli ve yabancı defileye mankenlik ajansı olarak hizmet vermiştir.

  Türkiye’nin en güvenilir cast ajanslarından olan Lions Ajans 10 yıldır dizi ve sinema oyuncusu temin etmektedir.

  Başvurmak ve hayallerinize kavuşmak için tıklayın
  Ajans Başvuru

  Adres:
  Fulya Mahallesi. Aytekin Kotil Cadddesi. Gökmen Apartmanı. No:7 Daire:4, İstanbul/Şişli Cevahir AVM C Girişi Karşısı
  Tel:
  0554 158 18 01
  0554 158 28 01
  0505 039 38 01
  0544 351 58 01
  0553 049 68 01
  0544 351 58 01
  0505 059 78 01
  0212 216 23 16

 2. ücretli veya ücretsiz bu tür eğitim sitelerinin daha da çoğalması ve her dilde eğitim vermesi oldukça güzel. zaten eğitimi alanların arasından yetenekli ve iyi olanlar sıyrılıp başarılı olacaklardır.

 3. Yabancı dil öğrenmek isteyipte vakti olmayan, okul veya iş sebebiyle sabit gün ve saatlerde kurslara gitmekte zorlananlar için etkili bir yöntem tanıtılmış, faydalı bir ayzı olmuş tebrikler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?