Elektronik Sigara Platformu

 • 1 paylaşım

Elektronik sigara

Sigarayı bırakmak isteyenlerin denemediği yol yoktur. yapılan araştırmalara göre destek olmadan bırakmaya çalışanların çoğu istedikleri sonuçları alamamış aksine daha fazla sigara içmeye başlamışlar. Çağımızın ve teknolojinin geliştiği şu dönemlerde elektronik sigara ortaya çıkmış diğer bırakma yöntemlerinin aksine hem sağlıklı hemde gerekli nikotin ihtiyacınızı karşılayacağınız bir yöntem olmuştur. nargile keyfinden vazgeçmek isteyenlerinde özellikle tercih ettiği elektronik sigara, diğer sigaraların kokusu ve tadını taşımıyor istediğini aromayı istediğiniz nikotin aralığında sigara ihtiyacını karşılıyorsunuz.

elektronik sigara alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var. ilk olarak ürünlerin orjinalliğini sorgulayın. orjinal olmayan elektronik sigaralar gerek sağlığınız gerekse paranız için zarar olacaktır.

likit kullanımı içinde aynısı geçerlidir. açık likitleri tercih etmeyiniz. sonuç olarak ciğerlerimize çektiğimiz bu şeylerin hijyen içerisinde üretilip belirli ölçülerde bir araya getirilerek yapıldığından emin olmak gerekir.

son olarak elektronik sigara alırken dolandırıcılara dikkat ediniz..

sigarasız günler..

SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
 • 1 paylaşım
YORUMLAR

Bu yazıya 3 yorum yazılmış.
  yusuf dedi ki:

  merhaba bise sorucaktim istick pro e sigara aldimda settin temporer ss gibi seyler var onlar nedir biliyormusunuz

  emir dedi ki:

  Elektronik sigara modeli araştırması yaparken bir çok model karşınıza çıkar. Ancak ucuz ve pahalı model arasında bariz farklar olabilir.

  Veyhun dedi ki:

  Sigaranın her türlüsü bence zarar Elektronik olanıda bir çok ülkede yasak diye biliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER
DMCA.com Protection Status