Evden Farmasi İle Ek Gelir İmkanı – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Evden Farmasi İle Ek Gelir İmkanı

Evden Farmasi İle Ek Gelir İmkanı

Kozmetik sektöründe adını sıklıkla duyduğumuz Farmasi, sizlere ek gelir imkanı sunuyor. Farmasi ürünlerinin doğallığı ve kalitesi ile cildinize iyi bakarken, Farmasi ürünlerinin satışını yaparak da para kazanabilirsiniz. Bunun için Farmasi üye ol kısmından bize ulaşmanız yeterli.

Farmasi üyelik sizlere evden ek kazanç fırsatı tanımaktadır. Tüm vaktim evde geçiyor, sıkılıyorum, para kazanmak istiyorum diyorsanız Farmasi danışmanık tam size göre. Çalışan biri iseniz de Farmasi danışmanı olmak size ek gelir getirebilir. Farmasi danışmanı olmak ve para kazanmak için yapmanız gereken Farmasi kayıt ol sayfasından form doldurmak.

Kayıt olduktan sonra Farmasi kataloğuna sahip olabilir ve ürün satışı yapmaya başlayabilirsiniz. Lakin “Farmasi ürünlerini kullanmak istiyorum ama ben satış yapmak istemiyorum.” diyorsanız, bu da mümkün. Farmasi’ye üye olmak illa ki satış yapmayı gerektirmez. Farmasi ürün satışı yaparak para kazanmak sizin tercihinize kalmış bir konudur. Farmasi üyelik sayesinde Farmasi ürünlerinden indirimli olarak faydalanabilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olarak kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kariyer basamaklarını hızla tırmanabileceğiniz bu yolda Farmasi ürünlerinden prim usülü para kazanırsınız. Kariyer yolunuza Farmasi danışmanı olarak başlayıp, elmas direktör olarak zirve yapabilirsiniz. Farmasi danışmanı olarak başladığınız yeni işinizde kişisel aldığınız ya da sattığınız ürünlerden aştığınız kotaya göre prim kazanırsınız.

Örneğin, yeni başladınız ve bir kampanya döneminde asgari 150 TL puanlık alışveriş gerçekleştirdiniz. Kazanacağınız prim tutarı yaptığınız satışın yüzde 3’üdür. Satışınız minimum 300 TL puan ise yüzde 6 oranında prim kazanırsınız. Farmasi üyelik de kazanç tablosu, prim oranları ve kariyer basamaklarını ayrıntılı bir şekilde görmek istiyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz.Farmasi’ye üye olun, fırsatlardan sizde faydalanın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?