27 Kasım 2017 baates

Güvenilir Marka Uğur Soğutma

 • 3 paylaşım

Bir markanın güvenilir olduğunu nasıl anlarsınız? Elbette bağımsız ve saygın test kuruluşlarının raporlarını takip ederek. Reklamlar ve promosyonlara aldanmayın, bir markanın ne kadar güvenilir olduğu ve müşteri memnuniyetini ne denli önemsediği, ancak sahip olduğu sertifikalar sayesinde anlaşılabiliyor. Bu bakımdan, Almanya merkezli GC Mark, Avrupa’nın en saygın denetleme ve sertifikalandırma firmalarından biri sayılıyor. Firmaların hammadde işlemesinden üretimine, paketlemesinden satışa sunulmasına dek pek çok farklı unsurunu uluslararası standartlara göre denetleyip değerlendiren bağımsız bir kuruluş olan GC Mark, dünyanın en saygın ve prestijli sertifikalarını veriyor. GC Mark sertifikasına sahip olan bir şirketin ISO 9001, IS0 10001, 2, 3, 4 standartlarına uygun üretim ve kalite kontrolü yaptığına, sürekli olarak gelişime açık bir üretim ve yönetim yapısına sahip olduğuna emin olabilirsiniz.

Dünyada sayılı şirketin sahip olduğu GC Mark Verified Customer Satisfaction (Kanıtlanmış Müşteri Memnuniyeti) sertifikasına sahip olan tek Türk şirketi, hâlihazırda sektörde 60 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Uğur Soğutma. Müşteri memnuniyetine verdiği önemi Avrupa’nın en büyük bağımsız denetim kuruluşlarından biri olan GC Mark Verified Curstomer Satisfaction denetimini başarıyla tamamlayarak elde ettiği sertifikayla global düzeyde ispat eden Uğur Soğutma, böylelikle ürünlerinin kalitesi kadar tüketici deneyimine verdiği önemi de bir kez daha göstermiş oluyor. İki yıl boyunca Türkiye’de aynı sektördeki başka hiçbir markanın alamayacağı bu sertifika, Uğur Soğutma’nın müşterilerine vermiş olduğu değer ve önemi mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Uğur Soğutma, ürünlerinde GC Mark sertifikası amblemini kullanma hakkını da elde etmiş oluyor.

Diğer bir deyişle, Uğur Soğutma ürünlerinin kalitesi, global düzeyde bir kez daha tasdik edilmiş oluyor. Uğur Soğutma’nın çevrimiçi mağazasından ve bayilerinden satın aldığınız ürünlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz: Hem Uğur Soğutma, hem de GC Mark bunu garanti ediyor!

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Etiketler: , , , , , , ,

BU İÇERİK ARACILIĞI İLE YAZILMIŞTIR.

SPONSORLU İÇERİK
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
 • 3 paylaşım
YORUMLAR

Bu yazıya 13 yorum yazılmış.
  cenk dedi ki:

  Cekmeceli buzluk kullaniyorum ama pek memmun degilim cünkú cekmecelerini doldurdugum zaman acarken catlamalar oldu şimdi kaynattım.

  baates dedi ki:

  çekmece problemi genel sanırım benim uğur derindondurucuda da aynısı oldu ama ben yapamadım servise bayıldım…

  Arıkan dedi ki:

  Uğur derin dondurucu ürünleri çok sağlam tavsiye derim uzu bir kullanım süresi veriyor.dser45

  Sezer dedi ki:

  Uğur derin dondurucu ürünüm var çoktandır kullanıyorum bir şey olmadı bozulmadı..

  Aydın dedi ki:

  Uğur markası bence oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünler üreten bir marka. Sanırım son yıllarda ev tipi cihazlardan çok sanayi tipi ürünlere ağırlık vermekte

  baates dedi ki:

  evet uğur markasının evlerde kullanımı azaldı son dönemde…

  ahmet dedi ki:

  uğurun urunlerini bende cok beyeniyorum. kaliteli bir işciliği var suan kadar hic pisman olmadım

  cemal dedi ki:

  çok sağlam ve kaliteli malzeme kullanıyorlar yıllarca sorunsuz kullanabiliyorsunuz

  can dedi ki:

  Aslında derin dondurucuların kapladıkları yer göz önüne alındığında ikinci bir buzdolabına almak sanki daha mantıklı gibi gözüküyor

  İsmail dedi ki:

  Uğur derin dondurucu bence çok iyi bir soğutma sistemi herkese tavsiye ederim çok güzel bir reklamı bile var.

  melek dedi ki:

  uğurun ürünlerini çok beyeniyorum. derin dondurucusundan var ve tavsiye ederim

  Cem dedi ki:

  Uğur markası çok dayanıklı ve güzel ürünler üretiyor.Evde bir tane derin dondurucu var 2 yıldır hiç bozulmadı Hale’n çalışıyor.

  Duru dedi ki:

  Uğur un ürünleri çok pahalı değil aynı zamanda kalitelilerde tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER
DMCA.com Protection Status