Güvenilir Marka Uğur Soğutma – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Güvenilir Marka Uğur Soğutma

Güvenilir Marka Uğur Soğutma

Bir markanın güvenilir olduğunu nasıl anlarsınız? Elbette bağımsız ve saygın test kuruluşlarının raporlarını takip ederek. Reklamlar ve promosyonlara aldanmayın, bir markanın ne kadar güvenilir olduğu ve müşteri memnuniyetini ne denli önemsediği, ancak sahip olduğu sertifikalar sayesinde anlaşılabiliyor. Bu bakımdan, Almanya merkezli GC Mark, Avrupa’nın en saygın denetleme ve sertifikalandırma firmalarından biri sayılıyor. Firmaların hammadde işlemesinden üretimine, paketlemesinden satışa sunulmasına dek pek çok farklı unsurunu uluslararası standartlara göre denetleyip değerlendiren bağımsız bir kuruluş olan GC Mark, dünyanın en saygın ve prestijli sertifikalarını veriyor. GC Mark sertifikasına sahip olan bir şirketin ISO 9001, IS0 10001, 2, 3, 4 standartlarına uygun üretim ve kalite kontrolü yaptığına, sürekli olarak gelişime açık bir üretim ve yönetim yapısına sahip olduğuna emin olabilirsiniz.

Dünyada sayılı şirketin sahip olduğu GC Mark Verified Customer Satisfaction (Kanıtlanmış Müşteri Memnuniyeti) sertifikasına sahip olan tek Türk şirketi, hâlihazırda sektörde 60 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Uğur Soğutma. Müşteri memnuniyetine verdiği önemi Avrupa’nın en büyük bağımsız denetim kuruluşlarından biri olan GC Mark Verified Curstomer Satisfaction denetimini başarıyla tamamlayarak elde ettiği sertifikayla global düzeyde ispat eden Uğur Soğutma, böylelikle ürünlerinin kalitesi kadar tüketici deneyimine verdiği önemi de bir kez daha göstermiş oluyor. İki yıl boyunca Türkiye’de aynı sektördeki başka hiçbir markanın alamayacağı bu sertifika, Uğur Soğutma’nın müşterilerine vermiş olduğu değer ve önemi mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Uğur Soğutma, ürünlerinde GC Mark sertifikası amblemini kullanma hakkını da elde etmiş oluyor.

Diğer bir deyişle, Uğur Soğutma ürünlerinin kalitesi, global düzeyde bir kez daha tasdik edilmiş oluyor. Uğur Soğutma’nın çevrimiçi mağazasından ve bayilerinden satın aldığınız ürünlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz: Hem Uğur Soğutma, hem de GC Mark bunu garanti ediyor!

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

14 yorum

  1. Cekmeceli buzluk kullaniyorum ama pek memmun degilim cünkú cekmecelerini doldurdugum zaman acarken catlamalar oldu şimdi kaynattım.

    • çekmece problemi genel sanırım benim uğur derindondurucuda da aynısı oldu ama ben yapamadım servise bayıldım…

  2. Uğur markası bence oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünler üreten bir marka. Sanırım son yıllarda ev tipi cihazlardan çok sanayi tipi ürünlere ağırlık vermekte

  3. Aslında derin dondurucuların kapladıkları yer göz önüne alındığında ikinci bir buzdolabına almak sanki daha mantıklı gibi gözüküyor

  4. Uğur derin dondurucu bence çok iyi bir soğutma sistemi herkese tavsiye ederim çok güzel bir reklamı bile var.

  5. Uğur markası çok dayanıklı ve güzel ürünler üretiyor.Evde bir tane derin dondurucu var 2 yıldır hiç bozulmadı Hale’n çalışıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?