GearBest.com INT
GearBest.com INT

Gergi tavan, barisol uygulamaları

  • 1 paylaşım

Resimli asma tavan olarak atfedilen gergi tavan uygulamaları, barisol tavan, germe tavan, gergili tavan olarakta adlandırılmaktadır. Gergi tavan uygulamalarında avrupa menşeili ürünler daha çok sağlıklı uzun ömürlü ve  kalitelidir. Membran üzerine basılan görüntü ısıtıcı vasıtasıyla alçıpan havuzun üzerine  giydirilmektedir.

http://www.gergintavan.com

Gergi tavan uygulamalarında üretici firma olarak Öztaş Yapı Dekorasyon ve Albayrak gergi tavan sistemleri gelmektedir. Milyonlarca model ve katalog ile sunum yapılmaktadır. En uygun gergi tavan fiyatlarıyla istanbul ve çevre iller olmak üzere hizmet verilmektedir.

http://www.gergilitavan.com

Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil ,duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekile girebilir.Sudan ve nemden etkilenmez , Bakım ve boya gerektirmez , Temizlenebilir , Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir , Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılailinir , Hafiftir Yaklaşık 200gr/m² , Yangında alev almaz , Hijyeniktir , Esnektir , Estetiktir , Ultraviyole ışınlardan (UV Baskı) etkilenmez(X ışınları) , Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır , Üzerine resim baskı yapılabilir , Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkatmaz , Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir.

http://www.albayrakgergitavan.com

SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 1 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER
DMCA.com Protection Status