GearBest.com INT
GearBest.com INT

Nişantaşı Davlumbaz yangın Söndürme Sistemleri

Erdoğan Akçalı
Erdoğan Akçalı

2010 yılından bu yana Web site yönetimi, kaliteli içerik üretimi ve SEO işlerinde hizmet vermekteyim

  • 1 paylaşım

Mutfakta veya başka alanlarda kullanılan davlumbazlar bazen büyük yangınlara sebep olabilmektedirler. Davlumbazlar kullanılmadıkları için zamanla yağlar birikir ve yanıcı bir maddeye dönüşürler. Isının artması ile yanabilecek kıvama gelen bu yağlar hiç beklenmedik bir zamanda yanmaya başlarlar. İşte bu şekilde oluşan yangınlar oldukça büyük tehlike arz etmektedir. Bir an önce müdahale edilmez ise büyük yangınlara sebep olmaktadırlar.

Böyle bir yangın felaketinde hem insanımız maddi ve manevi zarar uğruyor  hem de ülkemiz ekonomisi zarar görüyor. Nişantaşı Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri böyle yangınları engellemek için değerli müşterilerine çözümler sunar.

Cafe Restaurant Yemek Fabrikaları Oteller ve İşletme mutfaklarında kullanılan bu sistemler iş yerinizin güvenliğini iş yerinizde çalışanlarınız güvenliğini ve sağlığını önemli şekilde güven altına alır.  Tecrübelerimiz göstermektedir ki  Davlumbaz Söndürme Sistemleri çok büyük önem arz etmektedir.Bu işin ciddiye alınarak eğitimli personeller aracılığı ile yapılması gerekmektedir.

İrtibat telefonlarımız: +90 (212) 881 99 43 – +90 (531) 456 30 77

Web sitemiz:  http://www.kardesyangin.com

 

SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 1 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER
DMCA.com Protection Status