GAYRİMENKUL İLANLARINDA YENİ BİR SOLUK – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

GAYRİMENKUL İLANLARINDA YENİ BİR SOLUK

GAYRİMENKUL İLANLARINDA YENİ BİR SOLUK

GAYRİMENKUL İLANLARINDA YENİ BİR SOLUK

Gayrimenkul ya da emlak araştırmalarınızda aradığınız sonuçlar size yeterli gelmiyor, daha az zaman ayırarak daha çok iş yapmak ve seçenekleri toplu olarak değerlendirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. https://kralilan.com/ sizi sadece sahibinden satılık daire, sahibinden kiralık daire, sahibinden satılık arsa gibi emlak ilanlarına değil; inşaat firmasından, bankadan, belediyeden, icradan, hazineden, özelleştirmeden, kamu kurumlarından, dernekler ve vakıflardan verilen sahibinden satılık kiralık daire işyeri arsa vb. emlak ilanlarının tamamına ulaştırır.

Sitemiz, sahibinden satılık-kiralık daire, iş yeri, emlak için aradığınız tip gayrimenkulü geniş bir yelpazede sunarken, bulduğunuz sonuçları google haritalar ile bağlantılı olarak göstermektedir. Bu da şu demek oluyor ki, kralilan.com aracılığı ile aradığınız daire, işyeri, apartman, villa, büro ya da arsayı https://kralilan.com/haritada-ara bağlantısı üzerinden istediğiniz konumla sınırlandırabilir ya da genişletebilirsiniz. Gayrimenkulün konumunun tam olarak nerde olduğu kadastral şeklinin neye benzediği, nereye yakın veya uzak olduğu hakkında kesin bilgi alırsınız.

Site standart ilan sitesi kalıplarının dışına çıkarak, sade ve basit bir şekilde ana sayfadan neyi, nerede aradığınız sorusunu sorarak karşınıza zengin bir içerik sunuyor. Ayrıca kategorilerden sahibinden satılık daire, sahibinden kiralık daire, sahibinden satılık arsa, ofis, turistik tesis, devre mülk gibi tüm emlak ilanlarına da ulaşabilmeniz mümkün.

İlan verenlerin de, ilanlara ulaşmak isteyenlerin de ortak noktada sıkıntı yaşadıkları bir konuya da çözüm sunmayı başarmışlar. Acil satılık kiralık emlak arıyorsanız veya satıyorsanız acil acil jokeri alarak çok kısa sürede bunu gerçekleştirebilirsiniz. Acil satılık kiralık emlakların harita üzerinde konum ikonlarının hareket ettiğini bu sayede yüzlerce ilan içerisinde olsa bile alıcıların fark etmemesinin mümkün olmadığını göreceksiniz. Bu özelliği sadece sahibinden, emlakçıdan ve inşaat firmalarının ilanlarında kullandıran site, bu yönüyle dünyada hiç yapılmayan bir yeniliği de bizlere sunmuş oluyor.

Sadece daire, apartman, arsa, işyeri konularında değil; büfe, çiftlik, depo, imalathane, işhanı, otel, plaza ve daha aklınıza gelebilecek pek çok emlak ilanlarını barındıran site, sahibinden, kurum ya da kuruluşlar ile aranızdaki güven bağını kurmaya aday. Sitenin ücretsiz olması nedeniyle sahibinden kullanıcılarının yanında aynı zamanda mahkeme bilirkişilerinin, banka experlerinin, gayrimenkul değerleme uzmanlarının en çok kullandığı bir platform olmayı da başarmış durumda.

Özellikle sahibinden ya da emlakçıdan olmayan gayrimenkul ilanlarında, ilan kamu kuruluşu tarafından verildiyse mutlaka satış yerinin açık adresi ilanın içerisinde yer almakta. Böylece kamu kuruluşuna şahsen gidip alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özetle sadece ilan ararken değil,  sahibinden satılık daire, sahibinden kiralık daire, sahibinden satılık arsa gibi şahsınıza ait emlak ilanlarınızı da ücretsiz olarak siteye yükleyebilirsiniz. Site sizlere yardımcı olmaktan keyif alan bir kadro ile her daim hizmetinizde.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?