Blog İçin Kaliteli Görsel Bulmak – bloggelisim.com atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Blog İçin Kaliteli Görsel Bulmak

Blog İçin Kaliteli Görsel Bulmak

Blog için kaliteli görsel  bulmak istiyorsanız size iki adet web sitesi tanıtmak istiyorum. Bildiğiniz üzere içerikleriniz kalitesi kadar görsel seçimide bir o kadar önemli. Görsel kalitesinin artması yazılarınıza olan ilgiyide artıracaktır buna emin olabilirsiniz. Görsel kalitesinin artması sitenizde bir miktar yavaşlamaya sebeb olacaksa da wordpress kullanıcıları bu olumsuz durumu çeşitli eklentilerler çözebilmektedir.

Kaliteli Görsel Bulmak için Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

pexels-photo
pexels-photo

1-Pexels.com kendi alanında öncü bir stok fotoğraf sitesi. İçeriklerinizle alaklı bir çok görsel elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken biraz translate bilgisine sahip olmanız. Örneğin başarı ile alakalı bir görsele ihtiyacınız var ise ‘success’ kelimesi ile arama yapmalısınız. Harika görseller çıkacak karşınıza. Google üzerinde arayarak bulamayacağınız derecede kaliteli. Size dört çeşit çözünürlük ve istediğiniz boyutlarda indirme seçenekleri sunuyor. pexels sitesinin kullanışlı olan bir diğer özelliği ise video indirme imkanıda sunması. İçerik için video arama derdinden kurtuluyorsunuz bir nevi. Kısaca kaliteli fotoğraf sitesi arayanların birinci tercihi olacak kalitede bir site.

STOCK FOTOĞRAFLAR İÇİN ADRES

STOCK VİDEOLAR İÇİN ADRES 

pixabay photo
pixabay photo

2-Pixabay.com sitesinide pek fazla anlatmaya gerek yok. Görsel arama derdine son veren bir site. Pixabay sitesinde video alanı mevcut ve indirme sağlanabilmekte. İllisturasyon fotoğrafları çok seveceğinize emin.

STOCK FOTOĞRAFLAR İÇİN ADRES

STOCK VİDEOLAR İÇİN ADRES 

Bir çok webmaster’in kullanmakta olduğu bu iki web sitesinden kısaca bahsetmek istedim. Bilmeyenler için mutlaka kullanmaları gerek iki site sayesinde yüksek çözünürlüklü fotoğraf arşivi oluşturabilirsiniz. Özellikle ücretsiz stok fotoğraf siteleri olmaları açısından bulunmaz birer kaynak görevi görmekteler. Kaliteli fotoğrafsitesi ihtiyacınızı giderdikten sonra kaliteli içerik üretme zamanı gelmiş demektir.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 yorum

  1. valla web sitelerinde özellikle yeni yetme sitelerde kaliteli ve özgün görsel kullanmak çok önemli. Google sıralamasında direk etki ediyor. Bence görselleri iki dakka kendiniz tasarlamalısınız. Ya da yeni bir şeyler yapmalısınız. Özgünlüğü ancak böyle yakalarsınız.

  2. Çok teşekkürler. Profesyonel görseller bulma gerçekten sıkıntılı. Aydınlatma için teşekkür ederim. Ayrıca dediğiniz gibi yüksek boyutlu görselleri eğer wordpress kullanıyorsanız WP Smush eklentisini kullanabilirsiniz arkadaşlar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?