Kadınlarla canlı sohbet etmek – bloggelisim.com atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Kadınlarla canlı sohbet etmek

Kadınlarla canlı sohbet etmek

Bunu kim bilebilir mi? Sokaktaki bir kadına hitap etmek istiyorsunuz, ancak konuşma konularını kaçırıyorsunuz? Bu problem, en basit yollarla engellenebilir.

İlk soruya, Açık “Ne yapıyorsun?” kadın mevcut aktiviteye normalde tepki verir. Örneğin, bu sadece alışveriş, bu ne olursa olsun A noktasından B noktasına bir arkadaş ya da bir yolculuğa karşılamak gider, o eğlendirmek yaklaşık bir konudur. İşte sizin hakkınızdaki ilk şeylerin yanı sıra mevcut yaşam durumunuzu ortaya koyma fırsatı.

Yani burada bir soru ile çeşitli takip soruları sorma fırsatı bulacaksınız. “Eğer kötü bir gün dün vardı mı ve şimdi alışveriş hayal kırıklığı gitmek veya ne oluyor”: bu sadece alışverişe gider, böylece, o zaman bir şaka ile yolunu yanıt verebilir, örneğin, Tepki

Yararlı Flört-Sohbetler

Yeni etkinlikleri sorusunu bitkin mı, o zaman soruyu çevrilevilebilecekleri “başka ne o? yaparsınız” Geçiş. Genellikle şimdi işiniz hakkında veya belki boş zamanınız hakkında bilgi alacaksınız. Belki hala okula veya üniversiteye gidecek ve bunlar konuşmak için kabul edilebilir konular.

Burada her zaman “neden” diye sorabilirsiniz. Neden şimdi bunu yapıyor? Ona neyi sevdiğini veya her zaman yapmak istediğini sorabilirsin. Aynı şekilde, kendiniz hakkında profesyonelce neler yaptığınızı ve hayatınızda ilerlemeye çalıştığınızın nasıl gösterildiğini anlatmanın tabii ki mümkündür. Bu konular ele alındığında, üçüncü soru da devam edebilir. chat siteleri

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?