Gittigidiyor Entegrasyonu İçin En İyi tercih: sentos.com.tr – bloggelisim.com atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Gittigidiyor Entegrasyonu İçin En İyi tercih: sentos.com.tr

Gittigidiyor Entegrasyonu İçin En İyi tercih: sentos.com.tr

Gittigidiyor Entegrasyonu

Gittigidiyor Entegrasyonu
Gittigidiyor entegrasyonu ile iş hacminiz artacak, siz de iş yükü bakımından rahata kavuşacaksınız. Hem zaman, hem de maliyet yönünden de tasarruf etmiş olacaksınız. Ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde kullanıcılara ulaştırarak kazançlı çıkın. Gittigidiyor entegrasyonu için belli birkaç kriteri tamamlamış olmanız gerekiyor. Bu işlemler sonunda ürünlerinizi en iyi şekilde satışa sunabilirsiniz.

Öncelikle ürünle ilgili, Ürün adının gittigidiyor standartlarında yazılması gerekmektedir, gerekli uzunlukta olmalı ve yasaklı kelime barındırmamalıdır. Ürün fiyatı “0₺” olarak gönderilemez. Ürününüze ait stokların doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Stoku belirtilmeyen veya “0” olan ürünler satışa çıkarılmayacaktır. Ürününüze ait fotoğrafların tanımlanması gerekmektedir, resimsiz gönderilen ürünler için entegrasyon işlemi gerçekleşmez. Ürününüze ait açıklamanın girilmesi gerekmektedir, açıklama yapılmayan ürünlerle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Ürünleriniz hakkında vermiş olduğunuz bilgiler gittigidiyor tarafından değerlendirilecektir. Entegrasyona eklediğiniz ürünlerin gittigidiyor standartlarına uyumlu olup olmadığı değerlendirildikten sonra ürünleriniz satışa çıkacaktır, bu süreç genellikle birkaç dakika içinde tamamlanmaktadır. Bu yüzden ürün ile ilgili vermiş olduğunuz bilgileri iyi bir süzgeçten geçirin. Sizde ürünlerinizi daha fazla müşteriye ulaştırmak istiyorsanız gittigidiyor entegrasyonu ile kolay ve kazançlı bir ticaretin tadını çıkarın. Gittigidiyor entegrasyonu ile satışlarınızı otomatiğe bağladığınıza göre diğer özelliklere bir göz atalım.

 

Gittigidiyor Entegrasyonu Diğer Özellikler

N11 Entegrasyonu

Gittigidiyor entegrasyonu satış aşamalarından sonra da büyük kolaylıklar sağlar. Satışa çıkardığınız ürünleri başka satış sitelerinde veya kendi mağazalarınızda da satıyor olabilirsiniz.. Sentos sağladığı bütünleşik entegrasyon ile stok hakimiyetini maksimum düzeyde korur. İşletmenizde veya diğer platformlarda satılan ürünlerin stokları sürekli olarak senkronize edilir, bu sayede stoklarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız. Gittigidiyor entegrasyonu ayrıca faturalama işlemi içinde çok büyük kolaylıklar sağlar. Gittigidiyor üzerinden gelen siparişler anında sipariş bildirimleri ile size bildirilir, sipariş ile ilgili detayları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Siparişin faturalandırılması aşamasında sistemin toplu fatura kesme özelliğini kullanarak, gelen siparişlere toplu bir şekilde fatura kesebilirsiniz. Fatura işlemlerinden farklı olarak kargo şablonlarının çıktısını da, faturada olduğu gibi toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.

 

Gittigidiyor entegrasyonu ile ürün yükleme, stok kontrolü, fatura ve kargo etiketi basma işlemlerinde kolaylık sağlayıp, firmanızın satışlarını artırabilirsiniz. Sağladığı kolaylıklar ile iş yükünüzü azaltabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Gittigidiyor entegrasyonu ve diğer işlemlerinizi daha hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek için Sentos’u tercih edin.

Detaylı Bilgi İçin: https://www.sentos.com.tr/

Pazaryeri Entegrasyonu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?