Mavidalis.com – Dalış Okulu – bloggelisim atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Mavidalis.com – Dalış Okulu

Mavidalis.com – Dalış Okulu


Hiç su altında nefes aldınız mı? Yıllardır hayalini kurduğunuz ancak bir şekilde ertelediğiniz tüplü dalış aktivitesini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Dalış kurslarımızla ilgili detaylı bilgilere https://www.mavidalis.com/tuplu-dalis-kurslari internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Federasyonun belirlediği standartlarda güvenli biçimde deneme dalışı (tanıtım dalışı) yapabilir ve adeta yerçekimsiz bir ortam olan tüplü dalışın büyüsünü tüm vücudunuzda hissedebilirsiniz.

Mavidalis.com olarak İzmir Karaburun Dalış Okulu sıfatı ile sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında, deneme dalışından “Cmas 3 yıldız dalıcı” seviyesine kadar eğitimlere katılabilir ve uzman bir dalgıç haline gelebilirsiniz. Dilerseniz “sportif dalış” aktivitelerine de katılabilir, sporu mucizevi bir keşif yolculuğuna dönüştürebilirsiniz.

İzmir Dalış Noktaları içerisinde en elverişli ve su altı canlılığının en yoğun olduğu konum olan Karaburun’da faaliyet gösteriyor ve sizlere Ege’nin derin sularını keşfetme fırsatı sunuyoruz. Dalış yaptığımız noktaları https://www.mavidalis.com/karaburun-dalis-noktalari adresimizden inceleyebilirsiniz.


Mavidalis.com olarak İzmir Dalgıç Kursları içerisinde olabildiğince farklı bir çizgide yer almaya çalışıyor ve sizler için en doğru yöntemlerle “dalış kursu” veriyoruz. “İzmir Dalış Merkezleri” ya da “dalış kursları” araması yapıldığında öne çıkan işletmelerden olmamızı, sahip olduğumuz hizmet standardı anlayışı ve elbette katılımcılarımızın memnuniyetine borçluyuz. Bizimle birlikte dalış yapan dalıcılarımızın resim ve video’larına https://www.mavidalis.com/galeri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Deniz bir tutkudur. Tüplü dalış ise tüm deniz aktivitelerinin ötesinde, su altı bilinmeyenine bir yolculuktur. Hiçbir deneyim, tüplü dalışta aldığınız hazzı veremeyecektir. Mavidalis.com olarak, güvenli biçimde dalış yapabilmeniz için hem teorik hem de pratik dalış eğitimleri veriyoruz. Tüplü dalışla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını https://www.mavidalis.com/blog adresindeki blog sayfamızda da bulabilirsiniz. Mavidalis.com İzmir Karaburun Dalış Kursları, federasyonca belirlenmiş olan kriterlere uygun, herkese ve her seviyede dalış deneyimi yaşatmak üzere “tüplü dalış okulu” hizmeti vermektedir.

Dalış aktivitesinin ciddi bir donanım kullanma aktivitesi olmasından dolayı tüplü dalış eğitimlerimizde teorik bilgi seviyesinin en üst seviyede olmasını sağlıyor ve kıyı dalışları ile yeterince deneyim kazanmamış dalıcılarımızı maalesef derin dalışlara alamıyoruz. Kanunen belli bir eğitim seviyesine ulaşmamış, daha önceden dalgıç kursu almamış ve bröve sahibi olmayan dalıcı adaylarının 5 metreden fazla derinliğe inmesine izin verilmez. Bu yüzden deneme dalışlarımız (tanıtım dalışlarımız), dalıcının her türlü aksaklığa karşı güvende olduğu ve kolayca yüzeye ulaşabileceği bir derinlik olmasından dolayı federasyon tarafından da onaylanan 5 metrede gerçekleşmektedir.

Elbette dalış eğitimlerine katılarak ve dalış brövenizi aldıktan sonra daha derin dalışlar yapabilmeniz de mümkün olacaktır.

Siz de tüplü dalış deneyimini yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. İzmir Dalış Kursları arayışınızda size en iyi rehberliği yapmak üzere hizmetinizde olan Mavidalis.com Ekibinden benzersiz bir hizmet alabilir, derin özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Size en iyi ve en güvenli tüplü dalış deneyimini yaşatabilmek için çalışıyoruz…

Sağlıcakla dalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?