GearBest.com INT
GearBest.com INT

AKEL BİLİŞİMOsmangazi / Bursa

05395141918
Firma Adı AKEL BİLİŞİM
Yetkili Kişi HALİL ÖZDEMİR
Telefon 05395141918
Email info@akelbilisim.com
Firma/Mekan Ekle

ADRES: Yunuseli mah.Öznur sok. No:8 Kat

HAKKINDA

http://www.akelbilisim.com/

AKEL BİLİŞİM Nedir & Ne İş Yapar ?

Firmamız 2006 yılından beri internet web tasarım hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu zaman çerçevesinde 200 ye yakın internet sitesi referansımız oldu.Şuanda başarılı yazılım ve tasarımcı kadromuzla müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel web yazılımları üretebiliyoruz.

Firmamız kuruluşundan beri profesyonel olarak siz sayın müşterilerimize hizmet vermekte ve daima kendini geliştirerek sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için teknolojiyi yakından takip ederek isteklerinize en iyi çözümleri sunuyor.

Faliyet gösterdiği alanlar Web sitesi tasarımı, Raklam Çalışmaları, İçerik yönetimi, E-ticaret, E-mail Marketing, kurumsal kimlik çalışmaları, seo optimasyonları, grafik tasarımı gibi kurumsal bir firmanın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Akel Bilişim’i tercih eden firmaları referanslarımız bölümünden görebilirsiniz çalışmalarımızı bire bir ilişkiler içerisinde yürüterek birbirimizi en iyi şekilde anlayıp çözümü en kısa sürede üretip projeleri aktif hale getiriyoruz ve en düşük maliyet ile size hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status