Antalyaiha – Tanıtım filmi ve Drone çekimiMuratpaşa / Antalya

05394308079
Firma Adı Antalyaiha – Tanıtım filmi ve Drone çekimi
Yetkili Kişi tolga zorlu
Telefon 05394308079
Firma/Mekan Ekle

ADRES: muratpaşa

HAKKINDA

antalyaiha 2017 yılında kurulmuştur.Hobi olarak çıktığımız bu yolda,vizyon ve proje olarak çok geliştigimize inandığımız için antalya drone çekimi konusunda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Neden biz diye soracak olursanız , ilk olarak kusursuz pilotaj ve görüntüleme , kurgu & montaj ve vizyon olarak modern tanıtım filmleri konusunda deneyimliyiz bu etkenler bir araya geldiği zaman ortaya kusursuz bir iş çıkacağına inanıyoruz.Son Teknoloji ürünleri severek takip edip, en kısa zamanda ekipmanlarımızın arasına dahil edip , yaptığımız işlerde kullanmaya çalışıyoruz kusursuz ve etkileyici işler yapmak için. Elimizde’ki ekipmanlar 4k çekimi için uygundur.
Hizmetlerimiz

ÖZEL PROJELER
Dilediğiniz herhangi bir anı çekim ekibimiz ve kurgu alanında çalışan arkadaşlarımızla yüksek kalitede kayıt altına alıyoruz.

TANITIM FİLMLERİ
Firmanız ve ürünleriniz için en detaylı ve dikkat çekici biçimde kaydediyoruz.
HABER & MEDYA
Haber ve medya sektöründeki olay takipleri, olay yeri kaydı gibi haber odaklı çekimlerde pilot ile birlikte drone kiralama hizmeti vererek yüksek kaliteli video çekimi sunuyoruz.

DİZİ & SİNEMA & KLİP
Sinema ve TV dünyasında sıklıkla hizmet veriyor; dizi, film, klip gibi profesyonel video çalışmalarında havadan video çekimi için çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.
DÜĞÜN ÇEKİMLERİ
Hayatınızın en mutlu anını farklı açılardan ve 4K Video kalitesinde kayıt altına alıyoruz.

EMLAK ÇEKİMLERİ
Bir taşınmazın değerini yükselten çevresidir. Biz de 10’dan farklı açıdan fotoğraf ve video çekimleri ile size bu imkanı sunuyoruz.

YAT & TEKNE ÇEKİMİ
İnsansız hava aracı çekimi ya da helikopter çekimi ile hareket halinde olan yat ve tekneleri profesyonel bir şekilde kayıt altına alıyor, havadan fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyoruz.

BARAJ & KÖPRÜ
Kurumsal tesislerin, projelerin havadan ihtiyaç duyulan fotoğraf ve video çekimlerini drone teknolojisiyle çepeçevre görüntülüyor, yüksek kalitede proje görüntüleri elde edilmesini sağlıyoruz.

EVLİLİK TEKLİFİ
Hayatınızın geri kalanı için attığınız bu büyük ve güzel anı kaydediyoruz.
ÖZEL ETKİNLİKLER
İş toplantıları, eğitimler ya da seminerler için yüksek kalitede video kalitesinde kayıt imkanı sunuyoruz.

OTOMOBİL & OTO YARIŞLARI
Drone’larda bulunan active track özelliği ile otomobiller hareket halindeyken özel takip mesafesinde kaliteli çekimler yapıyoruz. Özellikle otomobil yarışlarında aktif olarak havadan çekim ile yarışın her anını kayıt altına alıyoruz.

KONSER & AÇILIŞ TÖRENİ
Özel organizasyonlar; konser, tanıtım filmi, açılış törenleri gibi günleri havadan çok yönlü bir açıdan görüntülüyor, profesyonel mecralarda kullanılacak kalitede kayıtlar sunuyoruz.

Siteyle Alakalı Yorumlarınızı Bekliyoruz Arkadaşlar.

TEKLİF AL

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status