GearBest.com INT
GearBest.com INT

havuzmavisi.comDarıca / Kocaeli

5423012080
Firma Adı havuzmavisi.com
Yetkili Kişi türker güngör
Telefon 5423012080
Email havuzmavisi@gmail.com
Firma/Mekan Ekle

ADRES: darıca

HAKKINDA

Havuzmavisi.com, tamamen yerli sermayeyle kurulmuş olan, 20 yıldır yüzme havuzu ve sauna sektöründe faaliyet gösteren bir Vizyon Havuz kuruluşudur. Sektöre canlılık ve dinamizim getirmek amaçlı siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetine önem veren ender firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Havuzmavisi.com olarak sizlere, e-ticaret sektöründe havuz market formatımızla yıllarca güven ve sıcaklıkla hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız. Sizlerin talepleri doğrultusunda en hızlı, en canlı ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerimizle, sizlere memnun kalabileceğiniz bir platform hazırladık. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anında hizmet ve müşteri memnuniyeti ayrıcalığımızla güvenli alışverişler sunmaktan gurur duyoruz.

Havuzmavisi.com siz değerli müşterilerimizin, havuz sektöründe bilgilenmesini ve en iyi kararları alması için çalışmayı bir görev bilmektedir. Çünkü yüzme havuzu ve sauna yapımı ciddi ve ehemmiyet gerektiren bir iştir. Piyasada merdiven altı üretim yapanlardan tutunda, serbest çalışan ve yapılan işte hiçbir garanti veremeyen kişilerden, siz değerli müşterilerimizi korumak bizim asıl amacımızıdır.

Havuzmavisi.com bünyesinde kurmuş olduğu canlı destek ekibiyle siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Sorularınızı içtenlikle ve samimiyetle cevaplayacak teknik ekibimiz, sizlere her zaman destek vermekten kıvanç duymaktadır. Evlerinizde en konforlu ve güvenli havuzlara sahip olmanız için çalışmaktadır.

Bu vizyona bağlı olarak siz değerli müşterilerimizin, aradığı bir ürünü hiç bir kuşku duymadan satın almanızı ve sattığımız her ürünün %100 arkasında durarak sizlerin eksiksiz memnuniyetini kazanmayı da misyonumuz edindik.

Faaliyet Alanlarımız;

Havuz Kimyasalları

Havuz iç ve dış ekipmanları

Havuz Ekipmanları

Havuz yapımı

Havuz bakım ve onarım

Sauna ve SPA

Havuzmavisi.com ekibi olarak keyifli alışverişler diler.

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status