GearBest.com INT
GearBest.com INT

İlandayiz ile Ücretsiz İlanlarYenimahalle / Ankara

0 (544) 4064526
Firma Adı İlandayiz ile Ücretsiz İlanlar
Yetkili Kişi Zekai Uçan
Telefon 0 (544) 4064526
Email zekai.ucan@gmail.com
Firma/Mekan Ekle

ADRES: Karşıyaka Mah. 511.Sok. No:4/3

HAKKINDA

Sık ilan vermek durumunda kalan firmaların en büyük sorunlarından biri olan maliyet konusunu ilandayiz.com sitesi bitiriyor. Açacağınız mağaza ile internet ortamında artık ücretsiz ve sınırsız ilan ekleme yapabileceğiniz yeni bir platforma sahip oluyorsunuz. Sattığınız, kiraladığınız gayrimenkulun ilanını fotoğrafları ile ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda satılık ikinci el oto ilanlarınızı sınırsız sayıda site üzerinden yayına alabilirsiniz.

Daha fazla müşteri kitlesine yayınladığı ilanlar ile ulaşmayı hefleyen firmaların yeni buluşma noktası ilandayiz.com sitesi oluyor. Neden oto ilan yada emlak ilan eklemeleri için yıllık büyük bir bütçe altına girerek ilanlarınızı yayınlamak zorunda kalasınız ki? Artık bunun için ücretsiz ilan yayınlamanız için ilandayız ilkesi ile yola çıkmış olan ve sadece vitrin ilanları için ücret talep eden ilandayiz.com sitesi var. Emlak ve oto galerileri için beklenen fırsat ilandayiz.com sitesi ile ayaklarına geliyor. Site yönetimi, her ne kadar emlak ve oto galeri firmaları ilanlarını ziyaretçilerine sunuyor gibi görünse bile kariyer, ürün, ikinci el eşya ilanlarınızı da gönül rahatlığı ile vererek internette ön plana çıkabilirsiniz. İlan verme aşamasında ücretsiz olanın da işe yarayacağını ilandayiz.com ile göreceksiniz.

Gazete ve basılı medya ilanlarının yerini internet alırken ücretsiz ilan avantajından ilandayiz.com sitesi ile yararlanın. Sınırsız ilanlarınızı mağaza açarak girebileceğinizi unutmayın ve ücretsiz ilan ekleme avantajını kaçırmayın. Artık yayına alacağınız ilanlar için büyük bütçeleri ayırmaya son verin ve bu bütçe kalemi ile firmanızı rahatlatın.

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status