Klinik Psikolog Bilge Açıkgöz KaraoğluŞişli / İstanbul

 +90 532 716 54 77
Firma Adı Klinik Psikolog Bilge Açıkgöz Karaoğlu
Yetkili Kişi Bilge Açıkgöz Karaoğlu
Telefon  +90 532 716 54 77
Email bilge@bilgeacikgoz.com
Firma/Mekan Ekle

ADRES: Teşvikiye, Sezai Selek Sk. No:22, 34365 Şişli/İstanbul

HAKKINDA

PSİKOLOG BİLGE AÇIKGÖZ KARAOĞLU

bilge_logo

 +90 532 716 54 77


2006 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Mezuniyetin ardından özel eğitim ve rehabilitasyon alanında, farklı gelişen bireylere yönelik psikoterapi ve engelli ailelerine yönelik danışmanlık hizmetleri konularında çalışmalar yaptı. Aynı zamanda, psikolojik danışma merkezlerinde çocuk psikoterapisi alanında çalışmalarını da sürdürdü.

2008-2010 yılları arasında Edirne Devlet Hastanesi’nde, poliklinik ve yatan hasta servislerinde psikolojik test uygulamaları ve psikoterapi çalışmaları yaptı. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi’nde “Çift ve Aile Danışmanlığı” eğitimini tamamladı. 2012 Yılında Arel Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans programına, 2013 yılında aynı üniversitenin Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başladı. Klinik Yüksek Lisans süresince yetişkin psikoterapileri alanında eğitimler ve süpervizyonlar aldı. Klinik Yüksek Lisans programını “Travma Sonrası Stres Bozukluğu ve Depresyon Arasındaki İlişkide Ontolojik İyi oluşun ve Dile Duyulan İnancın Aracılık Etkileri” konusunda yazdığı tez ile tamamladı.

Oyun Terapisi, Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Sistemik Terapi, Dinamik psikoterapi, Grup terapisi eğitimleri yanı sıra, MMPI, WISC-R, AGTE, Bender-gestalt, Pea-body, D2 dikkat testi, Resim Çiz testleri, Peri Masalları testleri, CAT testleri konusunda eğitimler almıştır. Şişli psikolog olarakta internet üzerinde bizi bulabilirsiniz.

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 1 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status