Namaz Elbisesi (Namaz Kıyafeti)Bakırköy / İstanbul

+901234567890
Firma Adı Namaz Elbisesi (Namaz Kıyafeti)
Yetkili Kişi Namaz Kıyafeti Tanıtımı
Telefon +901234567890
Email yusuf.cc07@gmail.com
Firma/Mekan Ekle

ADRES: İstanbul bakırköy namaz elbisesi satış ofisi

HAKKINDA

Son günlerde oldukça popüler olan namaz elbisesi bayanların namaz ibadetlerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirmeleri amacı ile üretilmektedir. 2 beden ve 3 farklı renk seçeneği ile şık bir tasarıma sahip olan namaz elbisesi sayesinde her namaz için farklı bir kıyafet giymenize gerek kalmadan 15 saniye gibi kısa bir süre içerisinde giyebilir, ibadetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

1.kalite kumaştan elde edilen namaz elbisesi, son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlamış, pek çok kişi tarafından rağbet görmektedir. Namaz elbisesi ile namaz ibadetinizi daha rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. İster açık ister kapalı olun herkes için rahatlıkla kullanılabilen namaz elbisesi, 15 saniye gibi kısa bir süre içerisinde giyilmekte olup rahatlıkla namaz kılınabilecek bir şekilde üretilmektedir.

Tek Parça Namaz Elbisesi

Son zamanların trend ürünü olan tek parça namaz elbisesi, bayanlara özel olarak üretilmektedir. Tek bir parçadan oluşmasından dolayı farklı bir başörtü, etek ya da namaz esnasında giymeniz gereken kıyafetle uğraşmak zorunda kalmadan namaz elbisesi ile tüm bunları 15 saniye içerisinde halledebilirsiniz.

Detaylı Bilgi: http://namazogretenseccade.com/namaz-elbisesi/

 

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status