Nira Halı Koltuk YıkamaEtimesgut / Ankara

0554 160 1646
Firma Adı Nira Halı Koltuk Yıkama
Yetkili Kişi Yusuf Karpak
Telefon 0554 160 1646
Email nirakoltuk@gmail.com
Firma/Mekan Ekle

ADRES: Topcu Mahallesi 1517. Sokak No:3/A Etimesgut/ANKARA 06790

HAKKINDA

Hakkımızda

Firmamız Ankara’da vermiş olduğu hizmetler sayesinde kaliteli hizmet almak isteyenlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır. Koltuk yıkama alanında yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde koltuklarınızın yapısına zarar verilmeden etkili şekilde temizlenmesine sağlamaktayız. Profesyonel ekibimizle son sistem teknolojik ekipmanlar ve makinelerle yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde kaliteli sonucu elde etmenizi sağlamaktayız.

Hizmete başladığımız ilk günden itibaren %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Otomatik makineler ile yapmış olduğumuz yıkama işlemi sayesinde koltuklarınızın daha etkili ve kaliteli şekilde temizlenmesi için sizlere yardımcı olmaktayız. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz ile en iyi sonuçları elde etmeniz için kendimizi geliştirerek çalışmalarımız aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Koltuk yıkama alanındaki ihtiyaçları karşılamak adına son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile en kaliteli sonuçların elde edilmesi için çalışmaktayız. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak belirlediğimiz kalite standartlarına uygun şekilde hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bu alanda her talebinizi karşılayarak kaliteli sonuçlar almanız için çalışmaktayız. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren koltuk yıkama alanında verdiğimiz hizmetler sayesinde özellikle zamanda ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olmaktayız.

Vizyonumuz

Ankara’da hizmet veren firmamız Türkiye genelinde hizmet verebilmek adına çalışmalarını devam ettirmektedir. Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bu alanda yapılan yeniliklere uygun şekilde çalışma yapmaktadır. Koltuk yıkama alanında yapmış olduğumuz çalışmaları daha da ileri seviyelere ulaştırmak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Hizmet alanımızı genişleterek daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Bu alanda en iyi firma olmak ve daha geniş alanda kısa zamanda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Kalite Standartlarımız

Yapmış olduğumuz çalışmalarda müşteri memnuniyetini sağlamak adına belirlemiş olduğunuz kalite standartlarımız şunlardır;

·         Kaliteli hizmet sunmak,

·         Son sistem teknoloji ile etkili şekilde temizlik sağlamak,

·         Kaliteli malzeme seçenekleri ile en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamak,

·         Güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini sağlamak,

·         Kısa sürede hızlı teslimat,

·         Uygun fiyat seçenekleri üzerinden kaliteli hizmet sunmak,

·         Her talebi en kısa sürede karşılamak,

·         Temiz ve hijyenik sonuçlar elde edilmesini sağlamaktır.

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 1 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status