TeknoBazeKarşıyaka / İzmir

05585879743
Firma Adı TeknoBaze
Yetkili Kişi Kağan Arcael
Telefon 05585879743
Firma/Mekan Ekle

ADRES: Karşıyaka/İZmir

HAKKINDA

Bu sayfa aracılığı ile hakkımızda bilgi vermek istiyoruz.

TeknoBaze, 2015 yılının sonlarına doğru WEBCEN Bilişim tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. 2 lise öğrencisinin, bir hayal ve heves ile açmaya çalıştığı, web tasarım, grafik tasarım, yazılım ve SEO konularında bilgi ve tecrübe edinmek için de kendilerini sürekli geliştirmeye çalıştıkları bir teknoloji bazlı haber sitesidir.

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji, oyun, sinema, sektörel, bilim, uzay, otomotiv, yazılım, sosyal medya ve mobil teknoloji haberlerini, herkesin kolayca anlayabileceği ve okuyabileceği bir şekilde okurlarına ve ziyaretçilerine sunar.

Ayrıca yeni bir TeknoBaze kısmı ile incelemeler de yapmaya başladık. Bu inceleme kategorisi altında otomotiv, yazılım, akıllı telefon, giyilebilir teknoloji ürünleri, mobil uygulamalar, bilgisayar programları, bilgisayar ekipmanları, bilgisayar donanımına ait parçalar, oyun incelemeleri ve teknolojik cihazlar bulunacak.

TeknoBaze olarak bir ofisimiz yok veya çalışmak için bir mekanımız yok. Bu yüzden serbest bir şekilde yazar veya aramıza katılmak isteyen arkadaşlara açığız. Özellikle yazarları aramıza bekliyoruz. Ayrıca inceleme ürünü gibi durumlarda da destekleriniz bizim için çok iyi olabilir.

 

Türkiye gündeminin dışında dünya gündemini de takip ediyor ve sizlere aktarıyoruz.

Maalesef dünya gündeminde, Türkiye‘de yaşanan teknoloji gelişmelerinden daha fazla olay ve haber çıkıyor. Biz de dünya gündemini özellikle takip ediyor ve sizi yabancı dil ile kurulmuş ve işletilen haber sitelerinden kurtararak, dünya gündemindeki teknoloji bazlı haberleri, ana dilimiz olan Türkçe ile aktarmaya çalışıyoruz.

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yazılmış.
    Ömer dedi ki:

    Çok güzel bir site girmenizi tavsiye ederim.Başarılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status