GearBest.com INT
GearBest.com INT
8 Aralık 2017

Paykasa Avantajı Nedir?Keçiborlu / Isparta

0,50 TL
Şehir Isparta
İlçe Keçiborlu
Ad Soyad duyguolur
Telefon 05454884848
HEMEN ARA
HAKKINDA
Online ödemenin en güvenli yolu!

Kredi kartlarının internet ortamında giderek riskli hale gelmesinden dolayı çok daha güvenilir Paykasa kartlar kullanılmaktadır. Ön ödemeli sanal kartlar ile daha rahat ve güvenli alışverişler yapılabilmektedir. Bayilik olarak faaliyetlerine devam eden internet sitemiz üzerinden alım işlemleri yapılan kartların tüm özellikleri, güvenlik özelinde geliştirilmektedir. Hiçbir kişisel veriye ihtiyaç duyulmadan alım işlemleri yapılmakla birlikte kişisel olma özelliğine de sahip değildir. Bundan dolayı kartın kim tarafından kullanıldığının bir önemi bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra kart ile yapılan işlemlerin takip edilmesi de söz konusu değildir. Her hangi bir kayıt sistemine ve alt yapısına sahip olmamasından dolayı son derece güvenlidir. Kişiye ait verilere sahip olmadığı için herhangi bir ifşa ya da çalıntı durumlarının yaşanması da imkân dahilinde değildir.

Kart alırken her hangi bir ek ücret ödenmesine de gerek yoktur. İçinde bulunan tutara göre bir ödeme gerçekleştirilmektedir. Euro kurunda farklı bakiyeler içeren kartların kullanımlarında işlem ücreti de alınmamaktadır. Bu açıdan makul fiyatlarda olması yönüyle de öne çıkan kartlar farklı internet sitelerinde de geçerlidir. Güvenilir Paykasa kart alınabilmesi için internet sitelerinin kaliteleri de önem taşımaktadır. Bundan dolayı her internet sitesinden kart alınması önerilmemektedir. Kullanımda ise tek bir pin kodu yeterli olmaktadır. Ürün alım sırasında belirtilen yere pin kodunun girilmesinden saniyeler sonra işlem gerçekleştirilmektedir. Son derece basit bir şekilde olmasından dolayı herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çeşitli alışveriş sitelerinde geçerli olan ön ödemeli sanal kartlar ile her türlü ürün alımı gerçekleştirilmektedir. Tek bir işlem için bakiyenin tamamı kullanılabildiği gibi, farklı zamanlarda yapılan alışverişler içinde mümkün olmaktadır. İçinde bakiyenin tamamen bitmesi halinde ise kart kullanımı sona ermektedir. Güvenilir Paykasa ile yapılan işlemlerde kullanılan pin kodu da tek kullanımlık özelliğe sahiptir. Bundan dolayı aynı şifrenin farklı bir kart için geçerli olması söz konusu değildir. Ancak istenilmesi halinde farklı bir kart ile tekrar ön ödemeli sanal kartların kullanımı mümkün olabilmektedir. Son derece keyifli bir alışveriş imkânı sunan Paykasa bozdurma işlemi de yapılabilmektedir. Kart içinde bakiye bulunması halinde nakit olarak çekilebilmesi de sağlanmaktadır.

Paykasa

HARİTA
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ
  • 0 paylaşım
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status