12 Kişilik Çatal Bıçak Takımları – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

12 Kişilik Çatal Bıçak Takımları

12 Kişilik Çatal Bıçak Takımları

Kusursuz bir sofra düzeninin en büyük tamamlayıcısı hiç şüphe yok ki çatal bıçak takımı modelleridir. Yemek takımlarının desenleri, renkleri, sofra üzerindeki dağılımı, masanın boyutu, çizgileri, masa örtüsü ve daha birçok etken sofra düzenini doğrudan etkilemektedir. Fakat en büyük ve akıllarda soru işareti bırakan etken çatal kaşık bıçak takımlarının dizilimidir. Her zaman onların doğru bir şekilde dizilmesi için çeşitli kopyalar ve tüyolar alınır. Bu yazımızda lezzetli yemeklerinizi ön plana çıkartacak çatal bıçak takımı önerilerini paylaşacağız. Özellikle desenli modeller arayanlar için en şık ve dikkat çekici olanları seçtik. Şimdi bu desenli ve ihtişamlı görünüme sahip çkb takımlarını sizlerle tanıştırma vakti geldi.

Desenleriyle Sofraya Şıklık Katan Çatal Bıçak Takımları

Taç Mezon Jasmine Platin 90 Parça

Dokusundaki zarafeti tüm sofraya yayan ve platin renginden aldığı şıklığı lezzetli yemeklerle buluşturan Taç Mezon Jasmine Platin12 kişilik olarak üretilmiştir. Aklınızdan çıkmayacak akşam yemeklerinin tamamlayıcı, sofra düzenini kusursuz hale getiren Taç Mezon Jasmine çatal bıçak takımı, detaylarıyla hayranlık uyandırıyor. En önemli anlarınıza şahitlik eden sofralar, Taç’ın büyülü dokunuşlarıyla taçlanıyor. Her ayrıntısında zarafeti barındıran çkb takımları, kusursuz sofra düzenlerinin mimarı oluyor!

Taç Cornella Marissa 90 Parça

Üzerindeki sarmaşık figürleriyle kusursuz bir görünüme sahip olan Taç Cornella Marissa sofraların havasını değiştiriyor. 18/10 kaliteli çelikten üretildiği için uzun yıllar misafirlerinizin hayran kalacağı sofra sunumlarını gerçekleştirmenizi sağlayan çatal bıçak takımı12 kişilik olarak üretilmiştir. Özel akşam yemeklerinize anlam katacak olan sofranızdaki ışığı uzun yıllar kalitesiyle arttıracak. Zarafeti zarif motiflerinden alan takım sadeliği ihtişamla tamamlıyor. Her detayında ayrı bir güzellik barındıran çkb takımı, lezzetli yemeklerinize de ayrı bir anlam katacak.

Taç Cornella Margot 90 Parça

Kenarlarındaki fiyonk ve kusursuz işlemeleriyle sofra düzeninin tamamlayıcısı rolünü üstlenen Cornella Margot Çatal Bıçak Takımı, yenilikçi ve modern anlayışın yansıması olarak dikkat çekiyor. 90 Parçadan oluşan 12 kişilik çatal bıçak takımları arasında yerini almıştır. Her detayında ayrı bir zarafet ve şıklık barındıran takım, misafirlerinizin hayran olacağı sofraları hazırlamanızı sağlıyor. Standart düz tasarımların aksine narin ve desenli bir yapıyla tasarlanan çkb takımı, keyifli akşam yemeklerine anlam yüklüyor. Eğer önemli misafirlere ev sahipliği edecekseniz onları sofra sunumu ile hayran bırakabilirsiniz. Çünkü özenle hazırlanan bir sofrada yenen yemekler herkese daha lezzetli gelir!

Taç Cornella Rocha 90 Parça

Çizgileriyle hem ciddiyeti hem de samimiyeti aynı anda yansıtan Taç Cornella Rocha Çatal Bıçak Takımı, kulplarındaki eskitme rengiyle şık bir görünüme sahip. Özel bir akşam davetini taçlandıran öncelikle lezzetli yemekler sonrasında da bu yemeklere anlam katan sofra sunumlarıdır. Kusursuz sofra sunumlarının da kahramanı çkb takımlarıdır! Sofralara ne kadar özenir ve ne kadar kusursuz bir düzen için çaba gösterirseniz, yenilen yemeklerin de anlamı o kadar büyük olur. Sofralarındaki eksik kalan yanlarını tamamlayan, lezzetli yemeklerinizin misafirlerinizle buluşmasını sağlayan ve unutulmayacak anlara en yakından şahitlik eden çatal bıçak takımı12 kişilik olarak üretilmiştir. Şık sofra sunumlarının vazgeçilmezi haline gelen takım artık elinizin altında!

Taç Cornella Fusion 90 Parça

Örneğin arkadaşlarınızı akşam yemeğine davet ettiniz. Bunun için kusursuz bir sofra hazırlamak istiyorsunuz. Öncelikle masanızla uyumlu renklerde örtüye ihtiyacınız olacaktır. Taç yemek takımlarından sizi yansıtan modeli seçerek en şık sofra düzeni kurgulamak için ilk adımı atabilirsiniz. Sonraki adım ise yine Taç’ta bulabileceğiniz cam bardak takımları. Bu takımlar kusursuz bir akşam yemeği için oldukça gerekli. Son olarak ise Taç Cornella Fusion çatal bıçak takımı ile kusursuz bir sofra düzeni kurgulayabilirsiniz. Üzerindeki dairesel çizgilerle oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. 12 kişilik çatal bıçak takımları olarak tasarlanmıştır. Tüm arkadaşlarınızı keyifli bir akşam yemeğinde toplayabilir ve unutulması imkânsız bir sofrayla buluşturabilirsiniz.

Kaynak: https://www.tacev.com.tr/sofra/catal-kasik-bicak-takimlari/84-parca-catal-kasik-bicak-takimlari/

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Emsan marka takımı çok tavsiye ederim. Bir Hisar, Jumbo kalitesinde. Hem onlara göre de fiyatı çok uygun.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?