Tekirdağ Net Haber Habercilikte Yeni Bir Dönem – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Tekirdağ Net Haber Habercilikte Yeni Bir Dönem

Tekirdağ Net Haber Habercilikte Yeni Bir Dönem

Yaşam standardınızı yükseltin. Doğru, tarafsız, güncel ve modern alt yapıya sahip bir haber sitesi mi arıyorsunuz doğru yerdesiniz. Armoni fm ve Ns Medya 26 yıllık basın yayın tecrübesini ve güçlerini birleştirerek Tekirdağ Net Haber Sitesini hayata geçirdi. 26 yılın tecrübesi dedik çünkü yayıncılık hayatına 1991 yılında başlayan ekip habercilik alanında birçok birikimini sizlerle paylaşıyor.

Bünyesinde oluşturduğu haber kadrosu iş bölümlerini gerçekleştirerek editör, muhabir, fotoğraf, görsel editör ve grafik tasarımcılarıyla 7 aylık bir zamanda yüksek izlenme ve tıklamayla Trakya ve Tekirdağ haber siteleri arasında zirveye tırmandı. Tekirdağ haberleri ve çorlu haberleri başta olmak üzere yoğunluğunu güncel ve toplumu yakından ilgilendiren konuları seçmesi ve haberlerini akıcı biçimde işlemesi zirveye oturmasının en büyük sebeplerinden biridir.

Okuyucu ve takipçilerini hiç bir gün habersiz bırakmayan Tekirdağ Net Haber sitesi sosyal medyada da paylaşımlarını yaparak okuyucu kitlesini oluşturmuş ve gün geçtikçe attırarak bu alanda da Trakya da zirveye çıkmıştır. Facebookta tekirdagnethaber sayfa ve Tekirdağ Net Haber grup paylaşımları beğeniyle takip edilmektedir.

Kendi bünyesinde Tekirdağ Net Haber WhatsApp Haber hattını da kurarak Dünya’dan, Türkiye’den, Trakya‘dan Tekirdağ‘dan okuyucularının gönderdikleri olayları hız kaybetmeden derleyip haber haline getirerek yayınlamakta ve bu hizmetle haber değeri taşıyan en küçük bir olayı dahi Tekirdağ halkına duyurmaktadır. Böylece okuyucularını da bünyesine katmış ve onları bir muhabir edası na sokup içlerindeki habercilik duygusunu ön plana çıkartmıştır.

Yılların verdiği habercilik tecrübesini sizde merak ediyorsanız tekirdagnethaber.com sitesini ziyarette bulunarak doğru, tarafsız ve güncel haberi Tekirdağ Net Haber sitesinden takip edin.
Evet şimdi sizde Tekirdağ haberlerini takip etmeye Tekirdağ Net Haber‘den başlayın.

tekirdağ, tekirdağ haber, tekirdağ haberleri

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?