Milyon dolarlık ücretsiz program “Hedefini Yaşa”! Kişisel gelişim – bloggelisim atasehir escort
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantı

Ücretsiz 1 milyon dolarlık bu program, aslında paha biçilemez… Hedefini yaşa! Bu video bir motivasyon, bir kişisel gelişim videosudur.

MORYOL prospektüs ;

MORYOL, Almanya’da YouTube üzerinden Almanya hakkında bilgiler sunmak için yayın yapan bir kişisel kanaldır. Almanya hakkında bilgileri çok sık işler ve bir o kadar da Türkiye hakkında bahseder.

Kanalın içerik zenginliği fazla olduğu için Bu konularla birlikte Kişisel Gelişim, motivasyon, spiritüel, Kitap, Seyahat, müzik, teknoloji, otomobil, eğlence ve Genel kültür grubuna giren konularda da kaliteli içerik sunmaya çalışır.

MORYOL, “kişisel bir kanal” olmasına rağmen video sunumlarını kişisel, videoların imajını da şirket biçiminde lanse eder. Bunu yapmasında ki amacı ticarette yeri olan “şahıs şirketi” kavramını YouTube uyarlamak istemesidir. Bunu izleyicileriyle resmi bir ayrım yapmak için değil, kaliteli bir “marka bilinci” oluşturmak için yapar!

MORYOL istikrarlı bir şekilde yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor. İçerik zenginliği bakımından yoğun bir uğraş veriyor. Her şey siz izleyicilerin bize sağladığı analitik veriler sonucu daha da şekillenecektir.

Bizi düzenli izlemeniz, abone olmanız, yorum ve beğeni bırakmanız ve hatta videoları izleme süreleriniz bile kanalımızın devamlılığı ve istikrarı için temel bir durumdur. Bu bizim bir beklentimizden ziyade YouTube’un analitik beklentileridir.

Çeşitli sosyal medya ortamlarında bizi takip etmeniz daha fazla konuda video yayınlamamıza katkı sağlayacağından, YouTube dahil aşağıda linkini verdiğimiz diğer sosyal medya mecralarından da kanalımıza ÜCRETSİZ ABONE olmayı tercih edebilirsiniz.

 

E. Akdoğan’ın “SPİRİTÜEL DERİNLİK” isimli e-kitabından bir konu;

“MELEKLER”

Hemen hemen tüm inançlarda meleklerin insanların omuzlarında olduğuna inanılır. Tanrının kurgusu gereği, Sağda iyi meleğin solda ise kötü meleğin var olduğuna inanılır. İnsan her neye inanıyorsa bu iki melekten biri ona daha çok yol gösterirmiş. Tanrı senaryoda bize iki melek vermiş, ikisi de bizim omzumuzda!

Omzumuzda olan, yani omuzladığımız görünen tek şey kafamız ve içindeki iki bölümlü beynimizdir. Beynimizin sağ lopu (bölümü) duyguları, hisleri, inanç konularını, her şeyin bir olduğu ulvi dünyayı, yani maneviyattan oluşur. Oysa beynimizin sol lopu (bölümü) hesap kitap yapmayı, iyi kötü diye sınıflandırmayı, acımasız olmayı, her şeyde mantık aramayı, her şeyi bilimle çözmeye çalışmayı, var olan her şeyi akılla izah edişi seçmeyi görev bilmiştir, yani madde ve mantık dünyasıdır.

Ego yani Şeytan ile Bilinç yani Melek kafamızın içinde. Şeytanda bir melektir. Şeytanı da yaratan ve ona yaptıkları için izin verende Tanrı. Onu bizim gördüğümüz şeklinde kendine rakip yaratmamıştır. Bu mümkün değildir.

Farkındalığımızı arttırırsak ne düşündüğümüze ve ne konuştuğumuza dikkat edersek hangi meleğin sözünü dinlediğimiz ortaya çıkar. Şimdi, omuzlarımızda taşıdığımız iki melek vardır doğrudur ama onlar sadece omuzlarımızda değil tamda kafamızın içindedirler. Her neyi düşünmeyi seçiyorsan meleklerin zaten her daim hazır, Tercih senin ama unutma iyi melek gerçektir ve evrenseldir.

Meleklerin sana ne diyorlar?

Milyon dolarlık ücretsiz program “Hedefini Yaşa”! Kişisel gelişim

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Merhaba, videolarını beğendiğim bir kanal. Aslında bu tür tecrübelerin paylaşıldığı kanalların sayısı artmalı. Hatta devlet eliyle girişimcilik ile ilgili yayın yapan kanal kurulmalı, kamunun üzerindeki personel yükü azalır. Devlet daha dinamik olur.

  2. videoların özenle seçildiği belli. bu tür videoları hep zevkle izlemişimdir. bana bir çok konuda farkındalıklar veriyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM