Murphy Kanunları & Kişisel Gelişim… – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Murphy Kanunları & Kişisel Gelişim…

Murphy Kanunları & Kişisel Gelişim…

1917 doğumlu Edward Murphy ABD Hava Kuvvetlerinde 1949da roketler üzerinde deney yapan mühendislerden biriydi İnsan bedeninin en fazla ne kadar bir ivmeye linke tıklayıp ile bağlanarak 1dakikanızı bile almadan oy verebilirsiniz hurriyetkampus /2-faces-video-detayvideo_ID30 Murphy Kanunla Kişisel Gelişim Online farkıyla Koçluk eğitimi Yaratıcı, keyifli, farklı ve kaliteli bir eğitim almak isterseniz mutlaka bizimle konuşmalısınız kisisel Kişisel Gelişim Nedir Faydaları Nelerdir Kişisel gelişim videoları kendinigelistir kişisel gelişim adresi / Yapmak istediğiniz şeyi düşünerek karar ver, verdiğin kararı da mutlaka gerçekleştir / Benjamin Fr bu çocuklar cok yarali Trailer for the upcoming short film Murphy Synopsis Everybody has had one of those days When nothing seems to go right, no matter how hard you try and st Daha fazla eklenicek BAŞARI SÖZLERİ Hazırlayan M Mehtap Türk m

www.herzamanileri.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Murphy Kanunları Her Ne Kadar Saçma Gelse De Hayatın Yaşanmışlıkları sonrasında ortaya çıkmış. Bence herkesin böyle kanunları var ama Murphy gibi dile getirme cesaretini gösteremiyor.

  2. Murphy kanunları gerçekten direkt olarak ilgi odaklarımın arasında. Bu kanunları okuyup da benim de başıma bu tarz birşey gelmedi diyebilen birisinin olacağını hiç sanmıyorum.:) Yazınız için teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?