Saç Dökülmesini Önleyin! Saç Mezoterapisi – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Saç Dökülmesini Önleyin! Saç Mezoterapisi

Saç Dökülmesini Önleyin! Saç Mezoterapisi

  • Gönderenin Adı:Aslı Tarcan
  • Gönderi E-postası:trcafe@hotmail.com
  • Gönderenin URL’si:http://www.aslitarcanhairclinic.com/mezoterapi-tedavisi.html

Saç Dökülmesini Önleyin! Saç Mezoterapisi, Merkezimize kellik sorunu için başvuru yapabilirsiniz. Saçların belli bölgelerinde farklı nedenlere bağlı olarak kelleşme olabilir. Bu bölümlerin yeniden saçlı hale gelmesi için saç köklerinin geçirilmesi işlemi söz konusudur. Kliniğimizde plastik cerrah ve dermatolog bulunmakta, ekim işlemleri bu şekilde gerçekleşmektedir. Ekim işlemlerinden en iyi sonucun alınması için öncesi ve sonrası süreçler hakkında bilgi alabilir, hangi tekniği seçeceğinize de karar vermek için bu uzmanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Saç Ekimi Kaç Seans Yapılmalı
Saç ekimi merkezimizde fut ve fue teknikleri uygulanmaktadır. Bu teknikler aynı zamanda seans sürecini de belirleyebilir. Yani bu teknikler, sizin ne kadar alana ekim yaptıracağınız ve klinik cihaz gibi detaylar önem kazanır. Saç ekim işlemlerinde fut tekniği kullanılıyorsa bu durumda diğer yönteme göre daha hızlı sonuç almak mümkündür. fue tekniğinde daha uzun sürebilen işlemler vardır. Ancak ikinci yöntemde iz kalmaz. En yaygın kullanılan yöntem de fue tekniğidir. Ancak yine, bu sürelerde saç kökleri ve deri yapısı da etkili olacaktır. Uzmanlarımız bu konuda ayrıca bilgi verecektir.

Saç Ekimi Sonrası Spor
Saç ekimi bittikten sonra spor yapma durumuna bakılırsa da bir ay kadar kafaya darbe gelebilecek bir spor yapılmaması gerekir. Yani saç köklerinin kesinlikle zarar görmemesi gerekmektedir. Ter bezlerinin de zorlanmaması gerekmektedir. Saç ekimi sonrasında bunun dışında dikkat edilmesi gerekenler de önemli diğer konulardır.

Dilerseniz bayanlara özel olan kaş ekimi paketlerimize göz atabilirsiniz. Sonuç olarak kadınlarımızında ihtiyacı var ve onları da düşünmek gerekli.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

2 yorum

  1. Selamlar ben bu siteyi biliyorum yani bu firmayı kendilerine saç ekimi yaptırmıştım sevgili aslı tarcan o kadar ilgili bir kadın ki ne desem boş yani sevecen sempatik ve bir okadarda işine sadık bir insan.

    Kesinlikle gidin saçınız dökülüyorsa yada saçınız yoksa ektirmek istiyorsanız.

  2. Aslı tarcan’ın müşterisi olmak demek ilgi alaka ve kesin sonuç almak demek. bizde daha önce ektirdik saç kuzenim ile birlikte üstelik misafir konaklama vs çok uygun ve kaliteli hizmetleri var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?