Plastik sandalye ve rattan koltuk – bloggelisim
zengindulbayanlar jigolo ekspres vip jigolo jigolo olmak istiyorum

Plastik sandalye ve rattan koltuk

Plastik sandalye ve rattan koltuk

Estelia bahçe mobilyaları, plastik sandalye, plastik bahçe mobilyası, bahçe mobilyası, rattan sandalye, rattan masa, rattan tabure, estelia, plastik tabure, plastik sehpa, plastik masa, plastik rattan koltuk, plastik rattan sandalye, plastik rattan masa, plastik rattan tabure imalat ve satışını yapmaktadır.

1980 yılından itibaren bölge bayisi olarak pazarlamasını yaptığımız “Delta Bahçe Mobilyaları” nın ,2005 yılında AYINTAP PLASTİK SANAYİ ve TİCARET adı altında plastik mobilya üretim tesisini kurarak imalatına başladık . Firma bugün,1.Organize Sanayi Bölgesinde tecrübeli mühendis ve teknisyenler eşliğinde yeni ve yüksek teknolojiye sahip makinelerle üretimini sürdürmektedir.


Ayıntap Plastik olarak başlıca hedefimiz,pazara kaliteli ürünler sunmaktır.Kataloğumuz her yıl sektörde olan değişimlere göre yenilenmektedir.Son yıllarda tüm yurtta tercih edilen iyi bir üretici ve tedarikçi aynı zamanda güçlü bir ihracatçı konumundayız. Ürünlerimizde,tasarımlarının yanı sıra dayanıklılık da ön planda olup,plastik mobilya sektöründe hiçbir firmanın veremediği garantiyi,AYINTAP PLASTİK olarak ekonomik ürün gruplarımız dahil tüm ürünlerimizde “5 YIL BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ” şeklinde müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız,markaya ve markalaşmaya verdiği önemi ;”ESTELIA markasını AYINTAP PLASTİK SANAYİ VE TİCARET bünyesine alarak” göstermiştir. Ürünlerimiz ” ESTELIA BAHÇE MOBİLYALARI” markası güvencesi altındadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?